3. Oktobrī Cīravas lidlauks atkal pulcēja modelistus. Šoreiz akcents tika likts uz lielajiem , skaļajiem , iekšdedzes dzinēju modeļiem. Pasākumā dalību ņēma piloti no abiem Latvijas klubiem.

kopbilde

 

 

 

 

 

Benzīna smaka un sagraizītas debesis

 

Pilotiem nebūt nav vajadzīgs speciāls iemesls, lai palidotu. Galvenie nosacījumi  ir brīva diena un draugi, kuri vienoti vienādā hobijā. Kā saka, ir ideja- ir atbalstītāji. Tā nu iepriekšējās brīvdienās 3. 10. 2015. Cīrava kļuva par galamērķi un pulcēšanas vietu lidmodelistiem. Šoreiz ideja bija kopā aicināt visus iespaidīgo izmēru, skaļos un benzīna smaku gaisā nesošos lidmodeļus un viņu pārvaldītājus. Protams, jebkurš gribētājs ar sev pieejamo modeli vai dronu tika aicināts pievienoties piedalīties un kā jau tas parasti notiek KASK biedri piedāvā iespēju jebkuram izlidot kopā ar mums un gūt šīs aizraujošās sajūtas un emocijas.

Extra

Kopā ieradās krietns pulks pilotu no visas Latvijas. Saprotot, ka sezona ir noslēgusies, taču laika apstākļi piedāvā izbaudīt silto laiku, tiek ķerts katrs brīdis, kad var patrenēties nākošajai sezonai. Gaisā cēlās gan benzīna motoru lidaparāti, gan arī unikālais reaktīvā motora lidmodelis.  Kā vienmēr mūsu pasākumus atbalsta un tajos piedalās Rīgas kluba „Vertical Limit”pārstāvji. Kopā pavadot laiku lidojot, apmainoties ar noderīgu informāciju par lidošanu, triku apgūšanu un to pareizu izpildījumu, piloti izbaudīja saulaino atvasaras dienu. Katrs paspēja gan izdancināt savus lidmodeļus, gan iestiprināties uz grila cepot desiņas.

Pa to laiku Kuldīgas ierastajā lidošanas placī lidmodelistu pulciņa vadītājs un KASK biedrs Juris Girvaitis aicināja jauniešus iemēģināt roku un savus jaunos pašrocīgi sabūvētos modelīšus H- 600. Visi cītīgi trenējas sacensībām, kuras drīzumā norisināsies Rīgā un arī Kuldīga kā vienmēr tajās tiks pārstāvēta.

Priecāsimies par jebkuru jaunu entuziastu mūsu pulciņā un aicinām sekot līdzi nākošajiem pasākumiem mūsu lapā un droši mums pievienoties. Arī aukstajos mēnešos mierā nesēdēsim un noteikti lidojumi notiks.

 

 

Raksta autors Santa Birzniece.

 

 

Vairāk bildes no pasākuma , šeit…