Amazone1  2015. gada amazone221. maijā .SIA „Amazone” norisinājās Vislatvijas Mazpulku salidojums, ar galveno viesi Latvijas zemkopības ministru Jāni Dūklavu, kurš šobrīd atrodas vizītē Kuldīgas novadā. Kopā piedalījās ap 200 dalībniekiem un šāda veida salidojums notiek jau vairākus gadus. Šī pasākuma ietvaros “Kuldīgas Aviācijas Sporta Klubs” saņēma uzaicinājumu izveidot mini avio šovu.

Lai gan pasākums notika darba dienā, kluba biedri atrada laiku, lai izrādītu klātesošajiem dažus veiklos un ātros„ spārniņus”, skaisti košo un aktīvo angry birds ģimenes pārstāvi, vienmēr lidojumam gatavo EPP lidaparātu “Hummer” un lielo Sbach 342. Jura Geides vadītajam planierim gan šoreiz lidojums bija jāatliek, jo tieši pirms pacelšanās tika konstatēts propelera defekts. Pasākumam tika atvēlētas tikai 20minūtes , bet šis laiks pietika lai jaunieši novērstos no saviem viedtālruņiem, un ar interesi pievērstos debesīm. Bērnu pārsteiguma skatieni pavadīja mazos lidaparātus, jo katram bija savs favorīts, bet ikviens pūlī gaidīja, kad tad augšā pacelsies skaļais Sbach. Ierūcoties motoram pūlis pieklusa un Uldis uzsāka lidojumu. Cilpas un citi triki gaisā patika visiem, ar prieku visi raudzījās kā dūmu astes piepildīja lidojuma gaisa telpu. Asi pagriezieni, pirueti un citas figūras, piesaistīja skatītājus arī no tālāk esošās šosejas. Vairāki auto apstājās ceļa malā, lai vērotu šovu. Ar applausiem Mazpulcēni sagaidīja visus lidaparātus nosēžoties un pēc šova uzreiz nekautrējas pieskriet, fotografēties un jautāt sev interesējošos jautājumus kluba biedriem.

Kluba pārstāvji vienmēr priecājas piedalīties dažādos, ne tikai sevis rīkotajos, pasākumos. Kontaktējieties ar mums un mēs centīsimies izklaidēt un padarīt krāšņāku arī jūsu pasākumu.

Foto no pasākuma šeit…

 

Raksta autors Santa Birzniece.