Ar skaistu šovu un vēl nebijušu priekšnesumu „Ūdens, zeme, gaiss” Brocēnos tika nosvinēti pilsētas svētki ar Kuldīgas Aviācijas Sporta Kluba un Rīgas kluba „Vertical Limit” piedalīšanos.

b 7.sized

Lai gan šoreiz šova vieta bija ierobežota un pārbaudīja pilotu prasmes vadīt savus lidmodeļus netipiski šaurā tās dienas lidlaukā, skatītāju atbalstīti visi priekšnesuma dalībnieki demonstrēja izcilus sniegumus. Multirotori ar dūmiem, Angry Birds trakās dejas gaisā un vēl un vēl, svētki tika svinēti ar vērienu. Skatītāju atbalstu un ovācijas īpaši izpelnījās ragana ar savu vienmēr uzticamo palīgu melno kaķi, benzīna pilotāžas lidmodeļi, kuri taisīti kā pus kopijas īstām šova lidmašīnām ar jaudīgiem motoriem un kā pārsteigums šoreiz tika demonstrēts paraugdemonstrējums „Ūdens, zeme, gaiss”, kurā piedalījās lidojošās amfībijas, kurām nav šķēršļu un tās var pilnvērtīgi pārvietoties gan pa zemi, gan ūdeni un pat lidot. Visu šo paspilgtināja radio vadāmo motorlaivu ašā ūdens šķelšana Cieceres ezerā. Pirmo reizi un īpašus aplausus izpelnījās pilote Luīze Strogonova no Saldus. Meitene drosmīgi piedalījās šovā un pirmo reizi uzstājās skatītāju priekam. Piedomājot arī par mierīgāku lidojumu cienītājiem, planieristi debesīs vadīja savus planierus, iesildot debesis pirms aktīvajiem benzīna pilotāžas lidmodeļiem. Publika baudīja Mikro Avio Šovu, aktīvi atbalstot visus. Bija dzirdami pat uzmundrinājuma izsaucieni un ikviens arī ārpus pilsētas varēja saprast, ka Brocēnos svētkus prot svinēt!

b35.sized (1)

Mūs kā vienmēr atbalstīja un savu dalību ņēma Unlimited RC un RC club „Vertical Limit”. Kā jau tas piedien aktīvā dienā, arī publika bija jāizkustina konkursa ietvaros un šoreiz mazo pilotu strīpa bija patiešām iespaidīga. Lidinot īpašās papīra lidmašīnas katrs centās sasniegt tālāko rezultātu, lai savā īpašumā iegūtu īpašo balvu, ekskluzīvo KASK krūzīti, no kuras savu kafiju vai tēju bauda tikai kluba piloti. Tomēr nevienu nevar nosaukt par zaudētāju, jo saņemt drosmi un iznākt papildināt īsto pilotu rindas nevar kurš katrs. Brocēni mūs uzņēma patiešām silti un viesmīlīgi un mēs guvām pozitīvas emocijas, lai gatavotu programmu citiem šoviem un noteikti nākošajam gadam Brocēnos. Skaista daba, diena un Mikro Avio Šovs! Tā tika atzīmēti pilsētas svētki Brocēnos.

b42.sized

Foto no pasākuma šeit…

Raksta autors Santa Birzniece.