20. 21. jūnijā Kuldīgas aviācijas sporta klubs organizē gadskārtējo pasākumu “Sanāciet Salidojiet”.

Pasākums visiem modelistiem , viņu otrām pusītēm, atvasēm, draugiem …

Pasākums divu dienu garumā ar nakšņošanu pie jūras, atpūtas vietā “Vēverlejas”  

Visi interesenti var pieteikties šeit:

Pasākuma norises plāns.

15,Jūnijs

Cīravas lidlaukā

11:00   KASK uzruna pasākuma dalībniekiem un pasākumu norises izklāsts.

11:20 – 15:00  Tirdziņš – Pasākuma laikā 2. zonā tiks izlikti modeļi un to aksesuāri maiņai, pārdošanai. Visi kuri grib piedalīties tirdziņā , sagatvojam zīmīti ar cenu un mob. lai nav jāstāv modeļiem klāt.

11:20 – 12:00 Neliels modeļu aviošovs ar ieskatu dažādās modeļu klasēs

12:10  – —-  “Lai modeļi lido”  Jebkurš interesents var lidot ar savu līdzpaņemto modeli , nekādi laiku sadalījumi šoreiz nebūs. Atkarībā no modeļu klāsta un skaita uz vietas paši sadalīsim zonas kur ar kādiem modeļiem lidojam.

Vienīgie noteikumi – tā zona kurā jūs lidojiet ir jāievēro un virs skatītājiem , mašīnām kā arī zonā pirms angāra  lidot nedrīkst. Ja jums interesējošā zonā gaisā jau ir lielāks modelis par 2Kg saskaņojiet savu pacelšanos ar aktīvo pilotu, kaut arī jūsu modelis ir maziņš.

Zonas

Lidojumu laikā 2. zonā tiks organizēti lidojumi cauri vārtiem “limbo” un lidojumi uz nosēšanās precizitāti “sasit balonu”

Ja ir priekšlikumi par kādiem lidojumiem lūdzu izsakiet savus priekšlikumus kluba konforencē jeb LATRC forumā sadaļā par pasākumu…

Ja pasākumā piedalīsies 250mm kopteri , droši varat izmantot trasi 4. zonā. Ja vajag kādu papildus inventāru jeb citas lietas – droši prasiet…   

Tāpat 250mm kopteriem ir ļoti laba trase Jūrkalnē – ja gribat tur izlidoties noteikti sakiet, lai varam veikt trases norobežošanu no cilvēkiem.

Vienu vārdu sakot gaidām priekšlikumus , kā arī pasākumu plāns tiks patstāvīgi atjaunināts/pilnveidots.

16:00  “Atpūtas vieta Vēverlejas”    Pasākums turpināsies atpūtas bāzē “Vēverlejas”  Ja jūsu otrām pusītēm , atvasēm , draugiem pasākums Cīravā neliekas tik interesants kā mums pašiem lidotājiem 🙂  viņi droši var doties uz šo atpūtas vietu jau ātrāk , kaut no paša rīta un iekarot pludmali, jeb veikt citas aktivitātes.

17:00 Rezervēto nummuriņu , mājiņu, telts vietu sadale un ievākšanās.

17:30 Uzkožam un pirmais tosts 🙂 — Dinas laikā katrs var iestiprināties no līdzpaņemtajām uzkodām , Pēc ievākšanās mājiņās no līdzpaņemtajiem groziņiem uztaisīsim kopgaldu un mazu tuvāk sapazīšanos kopējā atrakcijā.

18:00 —-  Vakara gaitā tiks organizētas atrakcijas, spēles , lidojumi no stāvkrasta .

Viena no atrakcijām “RC daudzcīņa” – lidmašīna, multirotors, mašīna.

Tradicionālā papīra lidmašīnas stafete – cerams šogad puikas uzvarēs meičukus 😀

….

Tiks organizēta arī trase ar tramplīniem RC CAR modeļiem, kuri tur varēs braukāt visa vakara garumā.

Protams gaidām arī jūsu ieteikumus.

22:00 “vai viss kam ir pareizs smaguma centrs var lidot” Netradicionālo modeļu lidojums no stāvkrasta – piedalītes var visi , modelim jābūt brīvi lidojošam bez tālvadības un tas nedrīkst atgādināt tradicionāli lidojošos modeļus, Jābūt aprīkotam ar kreppapīra asti – kaste, pagale, zābaks… protams uzvar tas kurš “aizlido” vistālāk un veicināšanas balva “vispiemērotākajam” modelim priekš lidošanas – katrs savu modeli pēc “lidojuma” savāc.

24:00  Lidojums ar izgaismotiem modeļiem – visi kuri vēlās varēs piedalīties kopējā lidojumā ar izgaismotiem modeļiem.

24:00 Salūts —-  Ballējam neguļam. fonā Video no pavadītajiem pasākumiem.

16.jūnijs

……tiks papildināts….

P.S.

Gribu jūs lūgt censties ievērot transporta novietošanu. Ja esat atbraucis uz pasākumu bez modeļiem , lūdzu savu auto novietojiet 6. zonā. Visi kuri ir ar modeļiem auto novietot var 2. zonā , tikai lūgums ir uz šo zonu nedoties šķērsojot 1. zonu , bet gan braucot par betona plākšņu segumu. Tāpat lūgums pa sākuma laikā pārvietoties tikai gar zonu perimetriem. Visi pasākuma dalībnieki uzņemas atbildību par savu modeli, kā arī skatītāji uzņemas atbildību par to ka lidojumu laikā neatrodas lidojumu zonā.

Uz drīzu tikšanos. KASK.

Video no iepriekšējiem pasākumiem :