Šajā sadaļā mēģināsim apkopot svarīgāko informāciju par šo pulti. Pagaidām tikai pašas nepieciešamākās detaļas un instrukcijas.

Lai izmantotu visu šīs pults potenciālu pulti ir ieteicams pārprogrammēt. labākās ir alternatīvās iešuves Er9 un OpenTX. šīs iešuves ne tikai paplašina pults funkcionālu , bet arī lietošanā tā ir intuitīva un viegla. Par cik vairums modelistu lieto šo alternatīvo iešuvi , tad arī nskaidrību gadījumā ar kādu sarežģītāku miksu jums būs viglāk saņemt palīdzību no kolēģiem, jeb atrast to interneta dzīlēs. Ja draudzējieties ar lodāmuru variet pulti pārprogrammēt pats. Ja jums tas šķiet sarežģīti, variet griezties pēc palīdzības pie mums. Kontaktu sadaļā meklējiet kontaktus Guntars Strogonovs, Vilnis Lauva, Uldis Kleinbergs, Mārtiņš Jansons. Mēs jums palīdzēsim.

Pults pārprogrammēšana.

 

Darbošanos ar pulti atvieglo arī ekrāna apgaismojums, kuru var installēt pats un neprasa daudz zināšanu.

LED varam iegādāt šeit – gribam pateikt ka baltais apgaismojums ir visefektīgākais.

 

Er9x – (alternatīvās iešuves) lietotāja instrukcija.

pults programmēšanas apraksts ENG

pults programmēšanas apraksts GER…

pults programmēšanas apraksts RU…

Šeit ļoti uzskatāmi tas parādīts video…

 

Gribu nomainīt pultij bateriju , kādu man pirkt?

Pultij varat izmantot LiFe3s , Lipo2s , 3s baterijas , izvēlieties to pēc maksimālās kapacitātes un galvenais apskatiet baterijas izmērus , lai tā pultij der pēc izmēriem – šī baterija ir pārbaudīta un der pēc izmēriem.

Pēc baterijas uzstādīšanas ieejam Radio Setup-un rindiņā battery warning ievadam 11,4V(LiFe jeb LiPo2s baterijai šis spriegums protams būs cits) – pults sāks brīdināt ka baterija nepieciešams uzlādēt.

SVARĪGI!!!  Lipo bateriju kategoriski nedrīkst lādēt ar pults komplektā esošo lādētāju, tā ir jālādē ar speciālu LiPo bateriju lādētāju kādu izmantojiet arī modeļa bateriju lādēšanai. Baterijas balansējamais konektors paliek brīvs , necentieties to kaut kur pultij pieslēgt. 2s baterijām tas der pults baterijas barošanas ligzdā , ja jūs tur ievietosiet šo konektoru pults tajā pat mirklī izies no ierindas, bet baterijai tiks izveidots īsslēgums. Esiet piesardzīgi ar citas baterijas pieslēgšanu. Augstāk minētai baterijai konektors ir izveidots tā ka to konektējot nevar sajaukt polaritāti (pultij vidējais pins ir + abi malējie – GND) citām Transmiteru baterijām jaudas konektors ir ar diviem piniem un to ļoti viegli ir ievietot konektorā nepareizi. 80% pultis nogalina šādā veidā. Ja jums arī ir gadījusies šāda ķibele, varat meklēt palīdzību pie mums.