2020. gada 13. aprīlī visi RC cienītāji un interesenti tiek laipni gaidīti Cīravas lidlaukā uz radio vadāmo modeļu sezonas atklāšanu. Cīravas lidlauka google maps šeit … 

Lidlauka zonu sadalījums šeit (uzspied lai palielinātu) 

Pasākums sāksies 12:00

Pasākuma gaitā no 12:30 – 14:00   2.zonā (zonas sākumā pie betona skrejceļa) būs RC tirdziņš, kurā arī dalību var ņemt jebkurš interesents. Lai tirgus placī nebūtu jāpavada savs laiks, pie preces sagatavojiet cenu lapu, uz kuras ir fiksēts arī jūsu mob. telefons. Tirgus placī norādītajā laikā atradīsies kāds no KASK biedriem, kurš sekos tam, lai kāds sīkums nepazūd.

Lidojuma 2.zonā no 12:15, ievērojot vispārpieņemtos drošības noteikumus, lidojumus var uzsākt jebkurš šī hobija cienītājs. Tāpat jūs varat vadīt jebkuru citu RC modeli – mašīnas, močus…. (Cīravas dīķi arī RC laivas – dīķis gan atrodas tālāk no pasākuma centra vietas)

Ja jūs negribat lidot zonā, kad gaisā jau atrodas kāds modelis, saskaņojiet to ar kādu no KASK biedriem un mēs to noorganizēsim. Tāpat neuzsāciet  lidojumu patvaļīgi,  ja lidojuma zonā jau lido modelis, kura svars ir lielāks par 2 kg.

Visiem FPV lidot gribētājiem savi lidojumi būs jāsaskaņo. Tas nav sarežģīti, vienkārši dienas sākumā informēsiet jebkuru no KASK biedriem par sava modeļa jaudu un frekvenci, ja tas traucēs, tiks saskaņots laiks,  ja netraucēs, varēsiet uzreiz brīvi lidot. Visi filmēt un fotogrāfēt gribētāji nedrīkst atrasties lidojumu zonās, ja gribās ko iefilmēt no šīs zonas skata punkta, saskaņojiet to ar KASK, mēs visu nokārtosim un visi varēs izlidoties pēc sirds patikas, jo vietas lidlaukā ir daudz, pietiks  visiem. KASK biedrus jūs varēsiet atpazīt – pie krūtīm piesprausta biedra karte, zila cepure ar KASK logo.

Pasākumu var un vajag apmeklēt arī tiem, kuri nav saistīt ar RC, vai par to tikai sāk interesēties. Ja jums līdzi nav neviens modelis, lūdzu, savu transpota līdzekli atstājiet 6. zonā.  Visi pārējie transporta līdzekļi, kuri pie mums atbraukuši palidot – auto novietojam starp zonu 2. un 3.

Un vēl. Ļoti bieži pie mums uz pasākumiem atbrauc šī hobija piekritēji bez modeļiem, uz jautājumu “kāpēc nepaņēmāt līdz modeli”  ļoti bieži dzirdamas atbildes – es tikai mācos, es nemāku vēl lidot, man neērti, jo nemāku. Atcerieties to, ka mēs visi esam sākuši ar nemācēšanu un šī ir tā vieta un laiks, kur tik tiešām to darīt pirmās reizes. Mēs labprāt jums palīdzēsim spert pirmos praktiskos soļus, lai tas nenotiktu vietā, kur jau lido daudz modeļu un ir daudz cilvēku, kuri jauno pilotu vienmēr ir stresojuši, droši ejam uz zonu 5. un nekautrējamies pieaicināt kādu no KASK biedriem. Ja jums modelis vēl nav aplidots , bet ir tehniski tam gatavs , mēs varam palīdzēt un veikt šo sākumā pietiekoši sarežģīto lietu – modeļa trimmēšanu.

Tāpat atceramies par saviem vēderiem, klāti galdi diemžēl nebūs, bet būs grills un malka. Tāpēc ņemam līdz kādas uzkodas. Lidlaukā ir arī lauka tualete, ūdens un ~220v , ņemiet līdz savus lādētājus, pie angāra būs izivietoti dalītāji, kuros varat pieslēgt savus lādētājus.

Uz tikšanos – KASK (Kuldīgas Aviācijas Sporta Klubs).

Sliktu laika apstākļu gadījumā pasākuma datums var tikt mainīts , par ko noteikti ziņosim jau laicīgi visos publiskajos tīklos.

Iepriekšējo gadu pasākumi :