Angry Bird – Dusmīgais Putns  modelis nav iesācējam , tā vadība ir diezgan kaprīza , pagriezieni jāveic vairāk izmantojot virziena stūri nevis eleronus. Ja ar modeli lido klajā laukā , var viņu veidot smagāku ar nedaudz priekšējo centrējumu tad modelis ir daudz pakalusīgāgs , bet iekštelpās ar tādu lidot būs grūti.

Iedvesmai – 

Modeļa izgatavošanai nepieciešams 6mm deprons. ~2S 500mAh baterija, ~10A ESC un ~1700 – 2200kw zvana tipa motoriņš , 3x 8-12g (analog/digital) mikro servo, skočs, putulīme jeb UHUpor un divi vakari brīvs laiks.

Iesākumā izprintējam rasējumus . Rasējumi satur trīs putnu veidus , neskatoties un to dažādību tie visi lido aptuveni vienādi – citam labāk padodās mucas citam cilpas. Rasējumus printējam samazinot/palielinot tā lai to mērogs sasniedz aptuveni norādītos izmērus (piem. propellera izgriezuma vieta ir 10cm)

Putnu detaļas pēc izgriežšanas labāk uzreiz pārvilkt ar skoču , pēc tam ielīmēt stūres un tad salīmēt abas plaknes kopā, pēc tam to visu pārvilkt ar skoču ir diezgan sarežģīti, vieglāk nokrāsot , bet pārvilkts ar skoču putns iegūst lielu stiprību pret kritieniem kuri tam būs jāpiedzīvo daudz.

Uldis Kleinbergs.