Aigars Geide (Kuldīga)

Modelisms nav svešs jau kopš bērnības.

Teicamas pilotāžas prasmes gan planieru, gan lidmašīnu pilotēšanā. Daudzkārt piedalījies F3J planieru klases sacensībās. Pēdējos gadus priekšroku dod klasiskās pilotāžas un 3D lielo modeļu pilotēšanā.

Pats par sevi.

No mazām dienām vēroju kā lidmodeļi dodas debesīs un cik graciozi ir viņu lidojumi. Lielu laiku pavadīju kā palīgs pilotam (atrados žilkas otrajā galā pretī modelim), tā jau gluži nav ka neesmu neko būvējis. Pirmais bija kordinieks no iegādāta komplekta kuram saplākšņa spārns bez profila tika nomainīts uz liepas spārnu ar profilu, saplākšņa ķermenis uz liepas ķermeni, Mk17 priekšā un sākās lidojumi pa riņķi. Tā tika pavadīta tālā 1976. gada vasara. Pēc tam nāca dažādi gaisa un ūdens kuģu modeļi, cits pabeigts, cits ne un diezgan liels pārtraukums, kas saistīts ar dažādiem paredzamiem un neparedzamiem notikumiem.
Atveroties brīvām robežām, un arī iespējām lēnām tika apgūta lidotprasme ar rādiovadāmiem modeļiem. Liels prieks kad ar metamo planieri izdevās izlidot pirmo riņķi, un pa garo zāli nav jāiet pakaļ. Nu tā lidoju vēl joprojām.
Lieki piebilst, ka lidmodelistu pulciņu apmeklēju no 3 gadu vecuma, Tētis vadīja pulciņu un pēc bērnudārza citas atrašanās vietas nebija.

e-mail [email protected]  mob. 26364667

AigarsGAigars geide6 Aigars geide8Aigars geide5Aigars geide7Aigars geide9